Loading

در حال بارگذاری ...

بیوگرافی

تاسیس انبار شیشه‌گر به بیش از نیم قرن برمی‌گردد و مؤسس آن مرحوم حاج یوسف شیشه‌گر می‌باشد. اکثر مردم ایشان را فردی وارسته و شایسته در امر انبارداری می‌دانند. پس از ایشان، فرزندان آن بزرگوار محمد و مهدی شیشه‌گر با توکل به خدای متعال و تلاش و پشتکار و با توجه به احساس مسئولیت نسبت به این امر مهم وخطیر، توانسته‌اند تعداد انبارها را توسعه دهند. مفتخریم به اطلاع برسانیم درحال حاضر مجموعه انبارهای شیشه‌گر از تعدادی انبار بزرگ و پیشرفته با تمامی امکانت و نیروهای تخصصی برای تجار وکسبۀ محترم آماده به خدمت می‌باشد.

معرفی مجموعه انبارهای شیشه‌گر

برخلاف بیشتر انبارها که به‌صورت سنتی اداره می‌شوند، مجموعه انبارهای شیشه‌گر به‌صورت مکانیزه و با نرم‌افزارهای لجستیکی مدیریت می‌گردد. در کلیۀ انبارهای شیشه‌گر، جابجائی توسط سیستم‌ها و تجهیزات سخت‌افزاری و ماشین‌آلات مربوط مانند جرثقیل، لیفتراک و بعضاً تسمه نقاله صورت می‌گیرد.درحال حاضر مجموعه انبارهای شیشه‌گر به ایستگاه آتش نشانی و مخابراتی و دوربین های پلاک خوان و چهره خوان تجهیز شده است و تکنولوژی سامانه، بانک اطلاعات، کنترل موجودی کالاها و ایجاد امنیت، حاصل این سرمایه‌گذاری است. در مجموعه انبارهای شیشه‌گر، کلیۀ فرآیند عملیاتی از جمله پذیرش کالا، ثبت، نگهداری، جابجائی و ترخیص به‌صورت مکانیزه انجام می‌پذیرد. پس از ورود کالا به انبار، اسنادِ مربوط در قسمت اداری ثبت شده و در صورت لزوم برای کالاهای خاص، انبارهای مجهز به ماشین‌آلات مربوطه، جابجائی کالا را انجام می‌دهند. با ارائۀ طرح‌های مدرن و یکپارچه، هرنوع کالا در این انبارها قابل نگهداری است. در انتها، پس از صدور مجوزهای مربوطه، کالا از انبار خارج می‌گردد.

در پایان شایان ذکر است مدیریت مجموعه انبارهای شیشه‌گر جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به صاحبان کالا، منشور افق پیشرفت را در عرضه انبارداری ترسیم و تنظیم نموده و گامهای بلندی در جهت صنعت انبارداری نوین و مدرن برداشته است.